O nas

Słowem wstępu

To mój salon, który jest moim drugim ukochanym dzieckiem, zaraz po mojej córce :) Tworzę go krok po kroku już od 10 lat, z ogromnym sercem i pasją.

Na początku działałam sama, a wysokie ambicje pozwoliły mi to tak rozwinąć, że wychodząc Waszym potrzebom na przeciw, zatrudniłam kilka wspaniałych osób, które o Waszą urodę dbają razem ze mną!

Nasza ekipa jest odpowiednio wykwalifikowana, a poza wiedzą i doświadczeniem cechuje się przede wszystkim wielką pasją do wykonywania tych usług - to właśnie pasja doprowadziła nas tu gdzie jesteśmy i złączyła nasze drogi, chcemy się nią z Wami dzielić!

Nasz zespół

Poniżej kilka informacji, które mam nadzieję pomogą Ci w upewnieniu się, że nas salon jest wart Twoich odwiedzin :) W galerii znajdziesz zakładkę ze zdjęciami, w której możesz zobaczyć nasze certyfikaty i zdjęcia ze szkoleń, targów etc.

Magdalena Pietrzak

MATLEENA

Właścicielka Matleena Beauty.
W zawodzie od 2008 roku, mistrz wizażu i stylizacji, linergista, technik usług kosmetycznych. Jako jedyna w salonie wykonuję pełny wachlarz usług jaki jest dostępny w Matleena Beauty,  jednak obecnie zdecydowanie z naciskiem na makijaż permanentny, jego usuwanie, wypełnianie kwasem hialuronowym i makijaże okolicznościowe, pozostawiając pozostałe usługi swoim asystentkom :) 
Z makijażu permanentnego szkoliłam się m.in. u Aleksandry Wąsik, Katarzyny Pawłowskiej, Żanety Stanisławskiej, Oksany Martynenko, Joanny Ogrodnik, Weroniki Kachel i wielu innych.  
Bywam na wszelkich  targach kosmetycznych, sympozjach odnośnie makijażu permanentnego, różnych szkoleniach z makijażu(Daniel Sobieśniewski, Agnieszka Broda, Ewa Gil, Kamila Patyna), paznokci(Dorota Zawisza, Paulina Pastuszak) i z kosmetyki(Esthetic Institute, Broadway Beauty). Dbam by moja wiedza i umiejętności rosły tak samo jak i moich pracownic :)

Dowiedz się więcej

Angelika Kozakiewicz

Nasza przesympatyczna recepcjonistka, która dba o to by wszystko było dopięte na ostatni guzik :) 

Dowiedz się więcej

Karolina Dziubany

Karolina w naszym salonie jest od połowy 2018 roku, wykonuje stylizację brwi i stylizację rzęs wszystkimi metodami stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Dowiedz się więcej

Aleksandra Żymełka

Ola od kilku lat zajmuje się kosmetyką, głownie z naciskiem na pielęgnację twarzy. Stale podnosi swoje umiejętności dzięki wielu szkoleniom, a w Matleena Beauty jeszcze bardziej to rozwijamy!
Zapraszamy do zapisów na zabiegi kosmetyczne, zarówno te pielęgnacyjne jak i estetyczne, karboksyterapię, opalanie natryskowe. Ola w naszym salonie zajmuje się również zabiegami z zakresu podologii.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Krawczyk

Kolejna wizażystka w naszym salonie :). Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem m.in. Daniela Sobieśniewskiego, Eweliny Zych, Iryny Soroki, Aleksandry Kaj, no i oczywiście mnie samej :) Pracowała również 3 lata dla marki Lancome. W Matleena Beauty od początku 2018 roku. Kasia wykonuje u nas makijaże ślubne, okolicznościowe, opalanie natryskowe Fake Bake, jak również depilacje twarzy woskami Lycon. Z początkie 2019 roku zajęła się również stylizacją brwi i rzęs.

Dowiedz się więcej

Dejzii Zając

W Matleena Beauty od początku 2017, technik usług kosmetycznych, wizażystka, stylistka rzęs i paznokci.

Dowiedz się więcej

Sabina Strączek

Nasza kolejna stylistka paznokci :) Sabinka z zawodu jest kosmetyczką, jednak największe doświadczenie ma w stylizacji paznokci, co poparte jest wieloma szkoleniami. Bardzo lubi wykonywać zdobienia :) Dodatkowo zajmuje się u nas opalaniem natryskowym Fake Bake.

Dowiedz się więcej

Nasz salon

Kilka zdjęć naszych wnętrz. Niebawem zmienimy lokalizację i zobaczycie już nasz nowy większy salon :)